Automatické aktualizácie


Žiadna inštalácia, žiadna nutnosť aktualizácie systému. TopFaktúra funguje online a aktualizácie prebiehajú automaticky. Vždy budete včas upozornený pred nasledujúcou aktualizáciou systému.

Jednoduché vystavenie dokumentu


Jednoduché vystavenie dokumentu


Vystavenie dokumentu je jednoduché a rýchle. Pre správne vystavenie faktúry nepotrebujete poznať celú legislatívu, TopFaktúra sa o to postará a vaše dokumenty budú vždy správne a prehľadné.


Prispôsobené na všetky zariadenia


TopFaktúra sa prispôsobí na každé vaše zariadenie či už je to notebook, tablet alebo mobilný telefón. Svoje dokumenty tak budete mať so sebou doma alebo v teréne.

Nestrácajte čas prepisovaním údajov


Nestrácajte čas prepisovaním údajov


Dokumenty už viac nemusíte prepisovať manuálne. Každý vytvorený dokument môžete buď duplikovať alebo načítate údaje z iného dokumentu. Takýmto spôsobom jedným klikom vystavíte napríklad faktúru z cenovej ponuky.


Kompletné skladové hospodárstvo


Ponúkame kompletné skladové hospodárstvo s načítavaním položiek do dokumentov, neobmedzeným počtom skladových kariet, príjemok a výdajok. Taktiež si môžete do zoznamu pridať neobmedzené množstvo skladov a sledovať pohyby na sklade.

Automatický export faktúr účtovníkovi


Automatický export faktúr účtovníkovi


Faktúry, ktoré vystavíte už viac nemusíte manuálne posielať svojmu účtovníkovi. Jednoducho si nastavíte automaticky export a faktúry budú pravidelne odosielané vášmu účtovníkovi prostredníctvom emailu alebo účtovníkovi povolíte vstup priamo do systému.

Vyskúšajte si TopFaktúru ešte dnes

Registrácia Vám zaberie iba pár sekúnd